Danışmanlık

Xamarin Forms

Xamarin Forms uygulamalarınızda tasarım geliştirmeleri ve hata düzeltmelerinin yanı sıra sıfırdan mobil uygulamalar yazıyoruz. Xamarin ile mobil uygulama mağazalarında yayınlamış olduğumuz bir çok uygulamanın getirmiş olduğu deneyim ile yüksek kullanıcı deneyimi ve crash free uygulamalar sunuyoruz.

Günümüz teknolojisinde her an değişikliklerin olduğu dönemde projeleri güncel tutmak gerekiyor. AndroidX Migration, Package Reference Migration gibi bir çok projeleri düzenleyip, native kütüphaneleri Xamarin’de kullanmanızı sağlıyoruz.

Xamarin hakkında yazmış olduğumuz yazılara buradan ulaşabilirsiniz.

MAUI

Kasım 2020’de Evolution of Xamarin olarak büyük bir duyuru ile tanıtıldı. Xamarinin geleceği olarak tanıtılan MAUI, 2021 senesinin sonunda release edilecek. Preview sürümlerini şu an için deneyebiliyoruz. Denediğim yazıları buradan inceleyebilirsiniz. MAUI hakkında buradan daha fazla detay alabilirsiniz.

Varolan Xamarin projelerine 2 yıl daha destek verilecek ama Microsoft Xamarin projelerini MAUI’a migrate etmenizi öneriyor. Bu projeleri MAUI’a migrate edebiliriz.

Swift

App Store’da bir çok Swift ile performanslı, mimariye uygun, geliştirme ve bakımı kolayca yapılabilen uygulamalar yazıyoruz. İş fikriniz varsa bunu gerçekleştirebiliriz. Projeler kısmında yapmış olduğumuz projeleri inceleyebilirsiniz.

SwiftUI

SwiftUI ile beraber macOS, iOS vb. bir çok platforma tek projeyle uygulamalar çıkartabiliyoruz. Hedef kitleniz ve platforma bağlı olarak SwiftUI ile projeler geliştirebiliriz. App Store’da Quick Questions adlı SwiftUI ile yazılmış uygulamayı inceleyebilirsiniz.

 

Danışmanlık hizmeti almak için mail atabilirsiniz.